IoT Lab ČVUT FEL

•  1   • 123   •  English

Vítejte v laboratoři pro studenty elektrotechnické fakulty! Tato laboratoř slouží jako prostor pro realizaci projektů studentů, kteří se zajímají o elektrotechniku a elektroniku. Naše laboratoř je plně vybavena moderními technologiemi a přístroji, které vám umožní realizovat vaše nápady a experimenty.

V naší laboratoři máte přístup k nejnovějšímu vybavení a nástrojům pro testování, vývoj a prototypování elektronických systémů. K dispozici máte například osciloskopy, spektrální analyzátory, programovatelné zdroje napětí a mnoho dalšího. Kromě toho nabízíme také širokou škálu softwarových nástrojů pro návrh a simulaci elektronických obvodů.

V naší laboratoři podporujeme kreativitu a inovaci. Rádi vás podpoříme při vývoji vašich projektů a pomůžeme vám dosáhnout vašich cílů. Pokud máte zájem o využití našich služeb, neváhejte nás kontaktovat a sdělit nám vaše požadavky. Jsme tu pro vás!

Kontaktovat nás můžete na: iot@fel.cvut.cz

Za obsah odpovídá doc. Ing. Stanislav Vítek, Ph.D.