Volné stážové pozice

IoT Specialista
Náplň práce

Máme různorodé projekty od těžení a zpracovávání dat, přes implementaci komunikačních a webových rozhraní pro IoT zařízení, až po bastlení samotných IoT zařízení.

U nás se rozhodně nudit nebudeš.

Co požadujeme
Dobrou znalost C++, Python či Java
Jazyky jsou základem společnosti a o těch programovacích to platí dvojnásob. Nemusíš být žádný přeborník na slovo vzatý, ale dobrá znalost aspoň jednoho jazyka z C++, Python a Java je velkou výhodou.
Základní znalost o sensorech a elektrotechnice
IoT je svět plný sensorů, drátů a chytrých zařízení. Měl by jsi se orientovat v základech o nich. Vědět co je to SPI, I2C, jak vypadá komunikace přes tato rozhraní a jak je využívat ve svém programu.
Student ČVUT
Jelikož budeš pracovat v budově ČVUT a občas řešit i interní projekty školy tak bohužel můžeme přijímat jen studenty ČVUT.
Co nabízíme
Finanční ohodnocení
Vážíme si tvé práce a ohodnocujeme tě formou účelového stipendia.
Časová flexibilita dle tvého studia
Na prvním místě budeme mít tvoje studium. Nebudeme tě zatěžovat během zkouškového, či domlouvat schůzky/koordinačky během tvých přednášek/cvičeních.
Osobní rozvoj
Necháme tě vyzkoušet různé pozice a různé projekty, budeš moct sám zjistit jaký přístup a pozice ti vyhovují nejvíc.
Práce přímo v budově školy
Máš čas před školou, po škole, či mezi přednáškami? Nechceš ale desítky minut dojíždět do práce? Tak to jsi u nás správně, sídlíme přímo v budově školy v Dejvicích.
Perspektiva
Spolupracujeme s IBM a řadou dalších průmyslových partnerů, díky kterým jsme schopni studentům nabídnout zajímavou perspektivu rozvoje i náplň projektů.